Kredi Kartı ile İşlem Onayı

Kredi Kartı ile İşlem Onayı

Değerli Kullanıcımız;

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun 7052 sayılı kararına göre kredi kartınızla internet üzerinden işlem yapabilmeniz için 31 Ocak 2018'ye kadar bankanıza onay vermeniz gerekmektedir.

Jeton hesabınız üzerinden yapacağınız ödeme işlemlerinde sorun yaşamamak için bankanızla iletişime geçerek kartınızı internet kullanımına açtırabilirsiniz.

Kartınızın internet üzerinden yapılacak işlemlerde kullanılabilmesi için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

İş Bankası: İş Bankası kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak SANALONAY yazıp herhangi bir bireysel İş Bankası kredi kartı ya da Bankamatik kartınızın son altı hanesini 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası: Garanti Bankası kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak TERCIH yazıp 3340’a SMS gönderebilirsiniz.

Finansbank: Finansbank kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak INTERNET yazıp 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

Vakıfbank: Vakıfbank kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak HEPSI yazarak 6635'e SMS gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi: Yapı Kredi kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak AÇIK yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaranızı 4944’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Halk Bankası: Paraf kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak ONAY yazıp 3404'e SMS gönderebilirsiniz.

Denizbank: Denizbank kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak HEPSİ yazarak 3280'e SMS gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası: Ziraat Bankası kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak EONAY boşluk kartınızın son 6 hanesini yazarak 4757'ye SMS gönderebilirsiniz.

Şekerbank: Şekerbank kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için 0850 222 78 78 Şekerbank Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

ICBS Turkey (Tekstilbank): ICBS Turkey (Tekstilbank) kartınız ile internet üzerinden alışverişe devam edebilmeniz için 444 00 50 ICBS Türkiye Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

* Daha önce 31 Aralık 2017 olarak belirlenen son onay verme tarihi, BDDK tarafından 31 Ocak 2018 olarak revize edilmiştir.
Top

Live Chat

Send all your questions and queries to one of our customer support specialist online 24 hours a day.
Alternatively you can contact us via email on [email protected]

Support